Haber

Hayrabolu’nun kurtuluşunun 101. yıl dönümü

Hayrabolu Belediye Başkanı Osman İnan, ilçelerinin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İnan, açıklamasında 14 Kasım’ın ilçeleri için en değerli günlerden biri olduğunu belirtti.

Hayrabolu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümünde geçmişin kahramanlarına bir kez daha derin minnet duyduklarını belirten İnan, mesajında ​​şunları söyledi:

“Bu özel günde kentimizin geçmişte gösterdiği fedakarlıkları ve cesareti anıyor, geleceğe dair umudumuzu ve kararlılığımızı yeniliyoruz. Bu topraklarda birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yaşamak en büyük onurumuzdur. Atalarımızın mirası. Hayrabolu’nun özgürlük ve bağımsızlığı uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi saygıyla selamlıyorum. Gazilerimizi şükranla anıyorum. Gösterdikleri cesaret ve kararlılık bize her zaman ilham olacaktır. Hepsini rahmet ve minnetle anıyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanı, milleti, bayrağı uğruna canlarını veren şehitlerimize, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir gelecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu