Yaşam

Bölümden O Anları Kestiler: MasterChef All Star’da Eren’in Rakip Takıma Küfür Etmesi Yayında Duyuldu!

Suların hiç dinmediği MasterChef’te yayınlanan küfürler damga vurdu! Kırmızı takımda yer alan 2021 şampiyonu Eren Kaşıkçı’nın Mavi takımda rakiplerine küfür ettiği iddia edildi. O anlar yayınlanınca sosyal medyayı salladı!

MasterChef All Star’da artık yemekten değil, kaostan bahsediyoruz…

Özellikle oluşturulan ekipler ve bu hafta yaşananlar bize bir yemek programından ziyade ‘realite şovu’ izliyormuşuz hissini veriyor.

Cemre kaptanlığındaki mavi takım, haftayı 3-0’lık yenilgiyle kapattı. İlk bireysel dokunulmazlık oyununun ardından Cemre’nin günün tek galibi Metin’i potaya göndermesi kargaşa yarattı.

Sonrasında yaşananlar Tahsin-Dilara-Sergen üçlüsü ile Cemre arasında tartışmaya neden oldu. Cemre, kendisine hakaret ettiklerini iddia eden bu üç kişiye “Dışarıda sorun çıkaracağım” diyerek yeni bir tartışma başlattı.

Farklı ve büyük tartışmaların yaşandığı haftaya bir küfür de sığdırdık… İddialara göre 2021 şampiyonu Eren Kaşıkçı, yarıştığı Mavi takımın yarışmacılarına küfür etti.

Küfür iddia edildiği anlar bölüme bu şekilde yansıdı ?

Olayın ardından herkes bölümü tekrar oynatmak için koştu ancak Eren’in küfür ettiği iddia edilen sahnenin kurgulandığını gördü.

Yayına yansıyan anlar sosyal medyayı salladı!

Peki siz bu anlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eren’in gerçekten küfür ettiğini mi düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

haber-demirci.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu